Menü
Alışveriş Sepetin

Yeni Sezon

NaraMaxx 2022 İlkbahar & Yaz koleksiyonunda sınırsız hayal gücünü gözler önüne sererek sizlere büyüleyici bir yolculuk vadediyor. Bahar birçoğumuz için başlangıç demek.
Hafif kumaşlar, rahat kalıplar, dikkat çekici desenler ve kendinizi iyi hissedeceğiniz formlar gardırobunuza yepyeni bir soluk getirecek. Gökkuşağının en canlı tonlarından ilham aldığımız renklerle yeni sezonda enerji yükseltmeye devam ediyoruz. Yükselişe geçen ikonik formlar, sadelikle eşleşen çekici vurgular ile zamanın ruhunu yakalamaya davet ediyor. Enerjinize uyum sağlayabilecek ister şık ister spor kombinlerle modunuzu arşa çıkaracak bir koleksiyonla sezonu selamlıyoruz. Daha iyi bir dünya için doğaya saygılı ve sürdürülebilir üretim teknolojileriyle hazırlanan koleksiyonumuz yenilikçi bakış açısı ve farkındalığı ile çevreci duruşunu vurguluyor. Doğa yeşeriyor, hikaye değişiyor…

Satın Al

Sen Özelsin

Farklı karakterlerin ihtişamlı formlarla birleşimi Yeni Sezon'da hikayenize eşlik edecek. Sezonun en sıcak, en baştan çıkarıcı tonları ile stil ve duygu karmaşasına bürüneceksiniz.

Romantik ve eğlenceli hallerinizden etrafınıza ilham ve ışık saçacaksınız.

Sezonu Incele

Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Trendlerin yaratıcılığımızı özgür bıraktığı bu sezon klasik görünümden sokak stiline yapılan yolculuğa tanıklık edeceksiniz. Vücudu çevreleyen formlar ve kadınsı silüetler, optimist bir karışım ile artık her dönemin favorileri arasında yer alıyor. Stil ve desen zenginliği, varlığını iddialı bir şekilde sürdürürken içinizi ısıtacak dokular özel formlar ile yenilenip, sadelik ve şıklığı aynı anda vadediyor. Modern ve maskülen stillerin vazgeçilmez tamamlayıcısı takımlar ise sezon güncellemesi ile yeniden karşımızda. Ahenk ile dans eden piliselere, tarzınızı ortaya çıkartan ekoselere ve sınırlarınızı belirleyen çizgi detaylarına bir şans tanıyın.

Sezon Fırsatları

Sezon ürünleri ve online mağazamıza özel kampanyanlaları buradan hızlıca takip edebilir ve NaraMaxx ürünlerini indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.
Kişisel Verileri Koruma Kanunu
Kişisel verileriniz, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Kişisel Verilerin Korunma Kanunu Hakkında bilgi almak için Tıklayınız
VDS Kiralama